O Nas

Firma W&W SHOWTIME jest rodzinną firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze i organizacji imprez. Powstała jako samodzielna firma w roku 2017. Kilkanaście lat wcześniej (od 2002 roku) właściciel firmy zorganizował setki imprez, eventów, pikników, festynów, koncertów, imprez sportowych, rodzinnych charytatywnych, konferencji, uroczystości patriotycznych dla instytucji publicznych pracując w samorządzie lokalnym na terenie Mazowsza. Realizował mnóstwo projektów dla instytucji kultury i sportu oraz w ostatnich latach w firmie prywatnej specjalizującej się w branży eventowej. Od 2003 roku jako profesjonalny konferansjer i spiker sportowy prowadził i przygotował imprezy masowe z udziałem wielu gwiazd estrady, mediów, sportu min: koncerty Edyty Górniak, zespołu FEEL, Ryszarda Rynkowskiego, Kate Rayan i wielu wielu innych. Prowadził jako spiker sportowy mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej, w piłce siatkowej mężczyzn, mecze piłkarskiej ekstraklasy, I i II ligi, ORLENLIGI – piłka siatkowa kobiet, maratony, wyścigi kolarskie, gale bokserskie, a także uroczystości państwowe z udziałem Prezydenta RP.

W swojej działalności nie zapominamy o potrzebujących uczestnicząc „pro bono” w imprezach charytatywnych min. WOŚP, bale charytatywne, pikniki i festyny dobroczynne.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy organizacji i obsłudze wielkich imprez masowych jak i kameralnych imprez rodzinnych jest gwarantem profesjonalizmu przy organizacji imprez bez względu na jej charakter. Od kwietnia 2017 roku firma W&W SHOWTIME jest do Państwa dyspozycji, posiadając własne kompleksowe wyposażenie do organizacji i obsługi różnego rodzaju imprez: eventów, pikników, festynów, koncertów, imprez sportowych, biegowych, uroczystości patriotycznych, religijnych, prywatnych imprez rodzinnych dla każdego bez względu na wiek i charakter. Naszą dewiza jest profesjonalizm, solidność, terminowość, niezawodny sprzęt renomowanych firm, atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą… i do zobaczenia na najlepszych imprezach bo zawsze jest czas na dobre przedstawienie –  „SHOWTIME” ……